PRIVICY POLICY/KULLANIM KOŞULLARI

sayın ziyaretçinin dikkatine:Bu sitenin (www.postmodernminyaturler.com) ve sitedeki sunulan tüm ögelerin hakkı Nilgün Yönter’e aittir.

Bu Web Sitesine girmeniz veya bu Web Sitesindeki her hangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki tanım ve koşulları kabul ettiğiniz, ve bu Web sitesini veya bu Web Sitesindeki herhangi bir malzeme, bilgi, fikir, veya öneriyi kullanmanızdan kaynaklanacak her tür sorumluluk tarafınıza ait olacaktır.

Nilgün Yönter 'e ait olan www.postmodernminyaturler.com sitesinin tüm içeriğinde de yer alan tüm bilgiler, grafik, logo,resimler, şekiller,
animasyon, video, yazılımlar, dış görünüm, dizayn, sistem ve teknik unsurlar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler,kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur; bu nedenle tasarımı bunlarla sınırlı olmamak ve bunlara bağlı telif ve her türlü haklar dahil olmak üzere Nilgün Yönter  'e ait olup, halen mevcut ve yürürlüğe girecek, tüm T.C. mevzuatı ile uluslararası telif hakkı ve marka yasaları ile uluslar arası sözleşmeler ile koruma altındadır. 

 Nilgün Yönter  , internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. 
Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Nilgün Yönter  önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir.

 Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla ya da kaynak belirterek başkalarını bilgilendirmek amacı ile kullanabilirler. Yukarıda sayılan unsurların Nilgün Yönter ‘in izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari 
amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması yasaktır. Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesine izin verilmemiştir.

 www.postmodernminyaturler.com web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Nilgün Yönter sorumlu tutulamaz.

 Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncellenememesi; güncellemede gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü www.postmodernminyaturler.com'a  hiç bir sorumluluk yüklenemez.www.postmodernminyaturler.com site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, buradaki Türkçe uyarı metni esas alınır.

 

We wanted to try to translate very brief our site's "privacy policy" in English for foreign visitors' better knowlege:

Nilgun Yonter&Ceren Ercaturk are the only responsables of the ©www.postmodernminyaturler.com and all its components and its sub-domains.

You may use the components only for your personal information.You must give its source in case to publish or launch them.

You are not allowed to download the site on your computer or distrubute it to the third part for a commercial purpose.

Links given from this site are only for informations.They don't depend on ©http://www.postmodernminyaturler.com to any obligation.

Nilgun Yonter named all her paintings  since 1995 : "©Miniatures Postmodern Paintings".Nilgun Yonter has no relation or obligation with any company,establishment,organization or any other artist.

In any case privacy policy text written in Turkish will be the effective one in law.